.

.

New
Нула Уметност играчки за Деца, Возрасни, Виножито Сликарство Scratchboard(А4), Забавните Игри Занаети Сет: 8 Листови Нула Картички со 6 алатки во Торба - Огномет, Биг Бен, Ferris

Нула Уметност играчки за Деца, Возрасни, Виножито Сликарство Scratchboard(А4), Забавните Игри Занаети Сет: 8 Листови Нула

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Со Нула Уметност, Вие можете : - Доживеете вашата омилена патување спомени со цртање целиот град видите.3 инчен (А4)1 x Алатка Торба(Сите алатки се во кеса)1 x Црни Нула Пенкало(злато совет е за преглед на цртеж, Мал совет е за детали цртеж)1 x Црвено Scraper(Гребење на голема површина во моделот)1 x Чиста Четка(Исчисти добиеше во прав)2 x Дрво Перо Стап(што се Користат за гребење на црна површина)1 x Поправка Течност(Поправка мала област гребнатини, PS : боја на поправка течност и гребнатинка на хартија ќе биде малку различен, Тоа не е препорачливо да се користи во голем простор.- Родители-Деца интеракција, Овој тип на нула уметност е голема забава активност да се направи сте поблиску до вашите деца.- Даде еден-на-еден вид подарок за патниците, истражувачи и дома декор љубовници.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди