.

.

New
NLKDD Шрафцигер Поставите Прецизност Torx Шрафцигер Битови Магнетни Завртка Возачот Малку Комплет 25 во 1 Поправка Алатки за Мобилен Телефон со КОМПЈУТЕР

NLKDD Шрафцигер Поставите Прецизност Torx Шрафцигер Битови Магнетни Завртка Возачот Малку Комплет 25 во 1 Поправка Алатки

DEN 537.60

Тековен
Во продавницата

Тип : Шрафцигер Сет.Материјал : Легиран Челик.Лесен и пренослив, внатрешни тип серија главата бајонет фиксни,не е лесно да се растури, различни од традиционалната пластична кутија, лесно да се скрши, расфрлани.На серија на главата е магнетни и удобен за апсорбирање на мали завртки.Работата е брз, едноставен и лесен.Погоден за повеќето дигитални производи, разни видови на компјутер, мобилен телефон, камера, очила, часовници.Тип : Шрафцигер Set Material : Легури Steel Features : Multifunctional Light и преносни, внатрешни тип серија главата бајонет фиксни,не е лесно да се растури, различни од традиционалната пластична кутија, лесно да се скрши, расфрлани.На серија на главата е магнетни и удобен за апсорбирање на мали завртки.Работата е брз, едноставен и лесен.Погоден за повеќето дигитални производи, разни видови на компјутер, мобилен телефон, камера, очила, часовници.Спецификација : Holster Отвори Големина : прибл. 20 x 10.3 cm /7.8 x 4.0 inch Five-ѕвезда завртка возач : 0.8 1.2 Trox завртка возач : T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 Y завртка возач : 2.0 Крстот завртка возач : 1.0 1.2 2.0 3.0 Рамен завртка возач : 1.0 1.5 2.0 3.0 Точка завртка возач : 0.8 Пакет се Вклучуваат : 1*25 во 1 Шрафцигер Set Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Останатите карактеристики

Holster Open Size:
approx. 20 x 10.3cm /7.8 x 4.0 inch
Five-star screw driver:
0.8 1.2
Trox screw driver:
T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15
Y screw driver:
2.0
Cross screw driver:
1.0 1.2 2.0 3.0
Flat screw driver:
1.0 1.5 2.0 3.0
Point screw driver:
0.8
Package Include:
1*25 in 1 Screwdriver Set :
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm. :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Обновено

Слични понуди