.

.

New
Наследничка од Париз Хилтон за Жени 4 Парче Сет Вклучува: 3.4 оз Eau de Parfum Спреј + 0.34 Eau de Parfum Спреј + 3.0 оз Лосион за Тело + 3.0 оз Бања & Туш Гел

Наследничка од Париз Хилтон за Жени 4 Парче Сет Вклучува: 3.4 оз Eau de Parfum Спреј + 0.34 Eau de Parfum Спреј + 3.0 оз

DEN 1033.92

Тековен
Во продавницата

Наследничка од Париз Хилтон за Жените Сет : Купи Paris Hilton Подарок Групи - Наследничка од Париз Хилтон за Жени 4 Парче Сет : 3.4 оз Eau de Parfum Спреј + 0.34 Eau de Parfum Спреј + 3.0 оз Лосион за Тело + 3.0 оз Бања Туш Гел - Одлично За : Сите Сезони.Објектот Состојба : 100% автентично, нови и некористени.Наследничка од Париз Хилтон за Жени 4 Парче Сет Вклучува : 3.4 оз Eau de Parfum Спреј + 0.34 Eau de Parfum Спреј + 3.0 оз Лосион за Тело + 3.0 оз Бања & Туш Гел.Повод : Ден,Ноќ.Тип : Лосион.Купи Paris Hilton Подарок Групи - Наследничка од Париз Хилтон за Жени 4 Парче Сет : 3.4 оз Eau de Parfum Спреј + 0.34 Eau de Parfum Спреј + 3.0 оз Лосион за Тело + 3.0 оз Бања & Туш Гел.Како за Користење : За долготрајни ефекти мирис треба да се применуваат на телото пулсот поени.Овие вклучуваат зглоб, зад увото, браздата на вашата рака и колено, и на база на грлото.Пулсот поени даде исклучи повеќе телесната топлина бидејќи ова е местото каде крвните садови се најблиску до кожата, па затоа постојано се загрее.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди