.

.

New
Aibesy A4 Авто Исцелување Сечење Мат Двострано Не се Лизга ПВЦ Сечење Одбор со Мрежа на Линии Агли Дизајн Дебелина 3мм за Scrapbooking Уметнички и Занаетчиски Проекти

Aibesy A4 Авто Исцелување Сечење Мат Двострано Не се Лизга ПВЦ Сечење Одбор со Мрежа на Линии Агли Дизајн Дебелина 3мм

DEN 911.76

Тековен
Во продавницата

Изработени од ПВЦ материјал, квалитетни и издржливи.Добри само-лекување, тоа не влијае повтори сечење, без лизгање.Преносни и лесни, сечење мат поддршка двојно страни користење.Тоа може да се заштити ножот и продолжување на работниот век на ножот.Сечење на мат може да се заштити десктоп од тоа да биде изгребани од различни остри алатки, или да се избегне лепак и боја загадувачки табелата. Дебелина 3мм.Мрежа на линии, мерења и агли за сечење точно и прецизно.Идеален за уметник, crafters и хобисти.Погодна за пишување, сликарство, резба, хартија-исечете, и други уметнички и занаетчиски проекти.Тоа исто така може да се користи како десктоп подлога и mouse pad.Карактеристики : Направен од ПВЦ материјал, квалитетни и издржливи.Добри само-лекување, тоа не влијае повтори сечење, без лизгање.Преносни и лесни, сечење мат поддршка двојно страни користење.Тоа може да се заштити ножот и продолжување на работниот век на ножот.Сечење на мат може да се заштити десктоп од тоа да биде изгребани од различни остри алатки, или да се избегне лепак и боја загадувачки табелата. Дебелина 3мм.Мрежа на линии, мерења и агли за сечење точно и прецизно.Идеален за уметник, crafters и хобисти.Погодна за пишување, сликарство, резба, хартија-исечете, и други уметнички и занаетчиски проекти.Тоа исто така може да се користи како десктоп подлога и mouse pad.Спецификации : Боја : Зелена Материјал : ПВЦ материјал, Големина : A4/A3(изборен) Количина : 1pc Објект Големина : A4 : 30 * 22 * 0.3 cm / 11.8 * 8.7 * 0.1 во A3 : 45 * 30 * 0.3 cm / 17.7 * 11.8 * 0.1 во Објектот Тежина : A4 : 300g / 10.6 оз A3 : 700g / 24.7 oz Note : Поради прирачник за мерење, отстапување на 1-3мм, тоа е нормално.Пакување Листа : 1 * Сечење Мат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди