.

.

New
Џон Boos WALKCT-BL6036-О Помеша Орев Островот Врвот со Масло Заврши, 1.5 Дебелина, 60 x 36

Џон Boos WALKCT-BL6036-О Помеша Орев Островот Врвот со Масло Заврши, 1.5 Дебелина, 60 x 36

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Работ жито орев дрво countertop е изградена со целосна должина надворешноста шини и случајни прст-поврзувани внатрешни работи шини за уникатна боја варијации.Answer : ___________________________ Note : ова не е реверзибилна countertop.Varnique (запечатени/завршен) верзии на оваа countertop се достапни и се продава одделно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди