.

.

New
Горила Зафат Сечење Одбор Сет на 3 и Силиконски Печење Душеци, 2 Пакет, И во Црна Боја, Сечење на Табли се Реверзибилна, Печење Душеци се Квартал Лист Големина, 2 Точка

Горила Зафат Сечење Одбор Сет на 3 и Силиконски Печење Душеци, 2 Пакет, И во Црна Боја, Сечење на Табли се Реверзибилна,

DEN 707.76

Тековен
Во продавницата

Кујна Пакет : вклучува 1 сет од 3 сечење на табли и 1 квартал лист 2 пакет силикони печење мат; и во црна боја.Издржливи Гума Граница : направи храна првично полесно од било кога со повеќето трајни сечење одбор; неговата лизга отпорни гума граница помага да се спречи лизгање и лизгање на countertop површини; во комбинација со трајни гумена рачка, одбори се дизајнирани за да остане на своето место, дури и додека сечење и сечкање тешки состојки.Реверзибилна : двојна употреба со реверзибилна, двојно двострано дизајн; помага да се спречи вкус мешање, додека да се подготви нешто од месото за да зеленчук овошје; двете површини се силен, издржлив и нема да наштети на ножеви.Nonstick : нема повеќе greasing или подмачкување вашиот тави за печење; овие лесен за употреба nonstick печење душеци помогне да се направи печење полесно од било кога порано; на nonstick површина значи дека вашата храна ќе веќе не држи до вашиот печење тави или врз алуминиумска фолија, додека во рерна, дури и без никакви дополнителни маст или масло спрејови; се направи готвење лесно и нерви слободно.Полесно Расчистување : дебела печење душеци понуда тешка слој на заштита од неуредна состојки, помага да се задржи вашата тави за печење чисти и намалување на расчистување на време; не повеќе стружење до caked на состојки и потенцијално оштетување на вашиот тави за печење; едноставно подигнете на душеци нагоре, исплакнете и се фрли во машина за миење на садови за полесно расчистување од било кога.Кујна Пакет : вклучува 1 сет од 3 сечење на табли и 1 квартал лист 2 пакет силикони печење мат; и во црна боја.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди