.

.

New
Сечење Одбор за Кујна, Еко Пченица Слама Сечкање Табли со Сок Жлебови и Лесно Зафат се Справи, машина за миење Садови Безбедно,Не Нула (беж)

Сечење Одбор за Кујна, Еко Пченица Слама Сечкање Табли со Сок Жлебови и Лесно Зафат се Справи, машина за миење Садови Безбедно,Не

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

нашите површината нема да се задржат на дамки или мириси за долгорочна употреба.Лесно да се носат и, исто така, погодна за отворен кампување.Работа и во микробранова печка и машина за миење на садови.Зачувај вашето драгоцено време.Лесни, но цврсти.Боја : Беж, x 1 Size : 13.Ви благодариме!.Нашите сечење на табли се дизајнирани за да ги задоволи дури и на најсложените готвач потреби!Модерниот дизајн се вклопува во совршено со нашата кујна.Температура отпор достигнува и до 120℃.Лесно за чистење, само стави во машина за миење садови, по користење. Чистење со мека крпа или сунѓер со детергент, топла вода за да се избегне гребење.Тие се изработени од природни пченица слама влакна со храна одделение PP, и слободни од BPA и други штетни хемиски материи, лесен и пренослив.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди