.

.

New
Joyeee Сенки Палети, Лесно да се Вклопуваат Боја Фузија 120 Металик Нијанси и Трепет Сенки Sweatproof и Водоотпорен Актовите Око Сенки, Професионална Шминка Долготрајни за Т

Joyeee Сенки Палети, Лесно да се Вклопуваат Боја Фузија 120 Металик Нијанси и Трепет Сенки Sweatproof и Водоотпорен Актовите

DEN 417.36

Тековен
Во продавницата

【МУЛТИ-БОЈА ПОСТАВЕТЕ】 120 различни бои на сенки, се создаде најпознатите фасцинантен изглед со живописни бои кои ги содржи црвена, сина, виолетова, зелена и жолта.Палетата на бои е убаво пигментирани бои!Мора да се има шминка палета за двете девојки и дами. 【ВОДООТПОРЕН И ДОЛГОТРАЈНИ 】 Висок стандард и безбедност состојки со трепет боја, може да трае во текот на целиот ден долго.Направени од страна на безбедно материјал, longwear додека eyelids уште се чувствуваат удобно во текот на целиот ден. 【HBLENDABLE И ЛЕСНО ДА се AAPPLY】- Создадена со состојки од највисок квалитет и повеќето ажурирани ултра-микронизиран, долготрајни блескавата фактор со трепет заврши, со користење на најновата технологија на производство, прав не е претежно, тоа имаат одлична еластичност, силна лепливоста. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】 Идеален за создавање на широк спектар на изглед.Тоа ќе бидат соодветни за различни прилики, како секојдневен, салон, забава, свадба, професионални салон или домашна употреба преносни и лесен за употреба. 【СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК】 Убаво и елегантен дизајн, целосно опремен, со висок капацитет, тоа е совршен за дневна шминка и професионална шминка, одличен подарок за вас и вашето семејство или пријатели.Боја : #1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди