.

.

New
Смени Его Избрзани Ѕвезда Светлина Glossing Серум 3.38 оз

Смени Его Избрзани Ѕвезда Светлина Glossing Серум 3.38 оз

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Што е тоа : Измени Его Италија Избрзани Ѕвезда Светлина Glossing Серум.Она што го прави тоа : Бестежин glossing спреј формулиран за да се врати извонреден сјај за сите типови коса, без да остават start-up.Што друго треба да знаете : Microsealing кристали.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди