.

.

New
2.5 ozs на Unscented Мртвото Море Глина домашен Билни Органски Коса Шампон Бар Анти Скалпот Првут Силикони SLS SLES Paraben Бесплатно со 24/7 продавница

2.5 ozs на Unscented Мртвото Море Глина домашен Билни Органски Коса Шампон Бар Анти Скалпот Првут Силикони SLS SLES

DEN 264.00

Тековен
Во продавницата

Unscented Мртвото Море Глина домашен Билни 100% Органски Коса Шампон Бар Анти Скалпот Првут Силикони SLS SLES Paraben Слободни.Насоки : Влажна коса темелно, Влажни шампон бар да се добие убав богат пенливата во вашите раце.Можете или да ја користите пенливата од вашите раце Или Место на влажни шампон бар на коса и работа на вашиот пат од главата до крајот на вашата коса.Влажна коса повторно избегнување на плакнење надвор шампон.Масажа во скалпот и косата. (ако шампон бар има exfoliant како Рузмарин не се применуваат дека до губење на вратило, Работат до Дебели пенливата во ваши раце и ги применуваат пенливата од вашите раце за главата.) Бидете сигурни дека сите коса има убав дебел пенливата.Нека шампон седат во коса за 2-5 минути, бидете сигурни дека ќе исплакнете во целост.Вашата коса ќе се чувствуваме различно од тоа што би го правеле тоа со комерцијални сапун.Ова е нормално и многу добра работа.Можете да ги користите за коса масло пред сушење доколку е потребно.Состојки во Мртвото море глина, чајно дрво kaolin глина, Мароко глина & Rhassoul Глина Шампони : сок од Алое Вера, маслиново масло, сончогледово масло, Шафран масло, кокосово масло, Castor, издржливо палмово масло, kokum путер, Природни глини, натриум хидроксид (сите овие се unscented освен за чајно дрво што има чајно дрво Етерични масла во тоа).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди