.

.

New
Плус Црна Ориз Јадев Сува & Оштетена Коса Мека Мазна, Сјајна и Здрава Коса Havilah ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА СТРАНА на курирската служба DHL Zenza Кокосова Вода Шампон 250ml (Пакети на

Плус Црна Ориз Јадев Сува & Оштетена Коса Мека Мазна, Сјајна и Здрава Коса Havilah ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА СТРАНА на курирската

DEN 2160.00

Тековен
Во продавницата

❂ Јадев сува и оштетена коса за здрава коса. ❂ Одложи предвременото сива раст на косата, направи косата црна и сјајна. ❂ Противалергиски.Не Токсини. ❂ - Не SLS - Не Parabens. ❂ - Без Мирис - Нема Силикони.Zenze Кокосова Вода Шампон 250ml Плус Црна Ориз Јадев Сува & Оштетена коса Мека Мазна, Сјајна и Здрава Hair Benefits Јадев сува и оштетена коса за здрава коса.Одложување предвремена сива раст на косата, направи косата црна и сјајна. - Противалергиски - Не Токсини - Не SLS - Не Parabens - Без Мирис - Не Silicone Content : 250ml/Bottle Active Состојки : масло од Кокос екстракт, Црна екстракт од ориз.Насоки : Овој производ може да се користи на дневна основа.Применуваат врз косата и скалпот и масирајте нежно да се зголеми циркулацијата на коренот на косата и исплакнете.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди