.

.

New
250ml Природно Црна Коса Шампон за Коса Боја Сива Коса Намалување Шампон за Коса Боја на Коса, Боја Шампон за Коса Затемнување Шампон за Мажи и Жени(250mL)

250ml Природно Црна Коса Шампон за Коса Боја Сива Коса Намалување Шампон за Коса Боја на Коса, Боја Шампон за Коса Затемнување

DEN 510.96

Тековен
Во продавницата

✔Избалансиран и моќни функции : Природно црна коса шампон помага да се зајакне и да го храни коренот на косата и коренот на косата, се врати коса, сјај, поправка на косата совети, да се подобри коса сувост и frizz, промовирање на косата и скалпот здравје, и направи косата потемни и повеќе сјајна. ✔Брзо дејство на сила : Природни црна шампон трае само 5-10 минути за да стапи на сила.Тоа трае долго време и е брзо и ефикасно.Тоа опфаќа побелена коса.Процесот е природно и удобно.Нежно ја користите прави да изгледа најмалку десет години помлади. ✔Благи природни состојки : Природни растителни екстракти може да обезбеди хранливи материи за коса и направи косата поздрава.По миењето, косата ќе стане посветла и помек, поправка на косата проблеми од коренот, и искуството на користење на тоа е одлична. ✔Едноставен и брз начин на апликација : Прво, да преземе соодветна количина на шампон и се примени за коса, рамномерно, и нека стојат за 5-10 минути.Во текот на овој период, можете да масажа и мозочен удар вашиот скалп, и конечно, исплакнете го со вода. ✔Заштедите време и пари : Нема потреба да се трошат многу време во коса салон за одржување на вашата коса.Сега можете да го боја на вашата коса брзо и лесно дома и спаси многу пари.Тоа е навистина многу среќен работа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Природни Црна Шампон Содржина : 250ml Ефикасност : Коса Боење Употреба : 1. Се носат ракавици и да се земе количина на шампон. 2. Се применуваат еднакво за коса, користете иста како нормален шампон. 3. Оставете го 5-10 минути.Исплакнете со вода.Пакет Листа : 1 x Коса Боење Шампон.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди