.

.

New
НК НК Трајни Екранот Држачот за Ѕид Закачалка Рек Шапка Организатор

НК НК Трајни Екранот Држачот за Ѕид Закачалка Рек Шапка Организатор

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Направени од издржлив метал, боја црна, и predrilled дупки.Оваа Рек вклопува речиси насекаде, се качи на врати, плакарот прачки, ѕидови, насекаде.Повторно, полици може да се монтира на високо ниво на ѕидовите, па како да не се користи до вашиот простор или да предизвика попречување заедно вашата гаража.Ако добро позиционирани, куки ќе ви даде услуга што ви треба, без да мора да имаат да се создаде било повеќе простор за нив.Добро монтирани полици, исто така, имаат за украсување на вашиот приколка/ гаража и правејќи да изгледа дури и повеќе организирани.рек нудат не само простор за складирање; но исто така ви нуди дополнителен простор за чување на вашата облека, создавање на малку повеќе простор во вашиот дом, приколка или гаража.Опис : - rack нудат не само простор за складирање; но исто така ви нуди дополнителен простор за чување на вашата облека, создавање на малку повеќе простор во вашиот дом, приколка или гаража. - Добро монтирани полици, исто така, имаат за украсување на вашиот приколка/ гаража и правејќи да изгледа дури и повеќе организирани. - Повторно, полици може да се монтира на високо ниво на ѕидовите, па како да не се користи до вашиот простор или да предизвика попречување заедно вашата гаража.Ако добро позиционирани, куки ќе ви даде услуга што ви треба, без да мора да имаат да се создаде било повеќе простор за нив. - Ова Рек вклопува речиси насекаде, се качи на врати, плакарот прачки, ѕидови, насекаде. - Направени од издржлив метал, боја црна, и predrilled holes Specification : - Материјал : Метал - Боја : Црна - Надворешниот Дијаметар : 13.5 cm/5.31 инчен(Само еден Круг) - друг : - Дијаметар : 18cm/7.0 инчен - Должина на : 15cm/5.9 инчен (вертикална) - Должина на : 20cm/7.8 инчен (хоризонтална)Пакетот Вклучува : 2 Парчиња полици.

Останатите карактеристики

- Material:
Metal
- Color:
Black
- Outer Diameter:
13.5cm/5.31inch(Only Circle one)
- The other one:
- Diameter:
18cm/7.0inch
- Length:
15cm/5.9inch (vertical)
- Length:
20cm/7.8inch (horizontal)
Package Includes:
2 Pieces racks :
Обновено

Слични понуди