.

.

New
60pcs Занает Материјали Мешани Лотос Цвет Приврзоци Монистра Шарм Приврзоци за Изработката, Накит Наоди Изработка на Додатоци за DIY Ѓердан Нараквица (M239)

60pcs Занает Материјали Мешани Лотос Цвет Приврзоци Монистра Шарм Приврзоци за Изработката, Накит Наоди Изработка на Додатоци

DEN 191.04

Тековен
Во продавницата

Материјал : Цинк Легура (олово и никел бесплатно),.големина : Мешани 10-25мм (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен).Количина : 63pcs,9 видови секој 7pcs.Мешани лотос цвет шарм за накит одлуки ,Тоа е мода, креативни, полни со специјални средства, е многу корисен додаток.Накит Одлуки Додаток Мешани трговија на големо метал шарм Избрани теми голем спектар на субјекти и стилови за сите видови на интересите на Големите партии или групи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди