.

.

New
Кујна Shears Тешки Ултра Остри Ножици Нерѓосувачки Челик Мултифункционален на Смолкнување за Пилешко, Риба, Месо, Зеленчук BBQ

Кујна Shears Тешки Ултра Остри Ножици Нерѓосувачки Челик Мултифункционален на Смолкнување за Пилешко, Риба, Месо, Зеленчук

DEN 1286.40

Тековен
Во продавницата

За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите задоволство.Материјал и Големина на : Кујна ножици се направени од не ' рѓосувачки челик, силни и издржливи, и должина е околу 21cm (8.3 инчен).Погоден за кујната готвење и печење.Удобен Зафат : Удобен зафат не се лизга кога твоите раце се влажни.Нерѓосувачки челик е длабоко вградени во рачката за да се направи тоа многу силна.Овие удобни и остри ножици ќе се направи за подготовка на храна, полесно и побрзо.Лесен за Користење : Според ергономски дизајн, кога ќе користите мултифункционален кујна ножици, тоа ќе ви обезбеди со мек зафат.Ножици се лесни за чистење, само ги става во машина за миење на садови или да се мие нив од страна на рака.Уникатен Дизајн : На стегање на заковки и челик лист може да се прилагоди од страна на завртки, со што на сечење мазен и лесен.Пластични сечилото маска може да ја олесни складирање и ќе не боли вашите раце.Можете да ја исечете кокошка, исечена на различни видови на зеленчук, овошје, тестенини, па дури и пица.Донесе повеќе погодност за кујнски работи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди