.

.

New
UCANBE 32 Бои DIY Палета Сенки, Refillable и Отстранлив Сенката за Очи Со Магнетни Палета, Високо Пигментирани долготрајни Виножито Око Шминка Палета, Мат Металик Сјајот Козм?

UCANBE 32 Бои DIY Палета Сенки, Refillable и Отстранлив Сенката за Очи Со Магнетни Палета, Високо Пигментирани долготрајни

DEN 1464.00

Тековен
Во продавницата

[UCANBE 32 Бои DIY Палета Сенки] Секоја сенката за очи можат да се движат наоколу и rearranged во било кој начин сакате, па може да се патува само со вашата омилена боја.Исто така тоа е без граница сенката за очи plattet дека капацитетот на секој сенката за очи е поголем од вообичаеното.Нејзините игрива и креативност се скрши на традиционалниот начин на UCANBE палета сенки. [Отстранлив Магнетни Шминка Палета] дното на сенки палета е магнетни и сенки пан е железо.Ако ги купите овие три око сочинуваат палети заедно, ќе имаат голем број на опции на бои, дури и може да се recombine нова палета сенки во боја ви се допаѓа!Дури и може да се соберат вашиот омилен кармин крем,eyeliner крем, highlighters, blusher кои во складирање во метал железо тави во овој DIY магнетни шминка палета. [Колоритна Палета Сенки] : Халуцинација содржи живописни бои кои се виолетова, зелена, розова, кафеава, црвена и кафена сенки нијанси.Од ултра matte да shimmery металик нијанси и има се што ви треба за пренос на eyelids.Креирање на freshest изгледа со мешавина на различни shimmers, сјај и mattes!. [Високо Пигментирани и Долготрајни] На лесен-за-мешавина формула нуди широк спектар на високо пигментацијата и мазна кадифена во прав за да се слој на очи без никаков напор.Тоа е, исто така, долго - траен, водоотпорен и пот-отпорни, одржување на вашиот совршен сенки шминка за долго време.Не браздата и не исчезнат!. [Одговараат За Сите] Безбедност формула, суровост-слободни и погоден за сите тонот на кожата.Совршен за професионални секојдневна работа, партија шминка, smoky шминка, или на повик шминка.Многу убаво како подарок испраќа до Љубовник, Семејството и Пријателите кога Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ, Карневал и други Фестивали!.Секој сенката за очи можат да се движат наоколу и rearranged во било кој начин сакате.Дури и може да се соберат вашите омилени око сенки, кармин крем, eyeliner крем, highlighters, blusher кои во складирање во метал железо тави во овој DIY магнетни шминка палета.Нејзините игрива и креативност се скрши на традиционалниот начин на UCANBE палета сенки.Секој сенката за очи можат да се движат наоколу и rearranged во било кој начин сакате.Дури и може да се соберат вашите омилени око сенки, кармин крем, eyeliner крем, highlighters, blusher кои во складирање во метал железо тави во овој DIY магнетни шминка палета.Нејзините игрива и креативност се скрши на традиционалниот начин на UCANBE палета сенки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди