.

.

New
FCLUB Празни Мини Плитки Сенки Метал Палета Тави за Топење Кармин Притисне Прав - 100 Пакет

FCLUB Празни Мини Плитки Сенки Метал Палета Тави за Топење Кармин Притисне Прав - 100 Пакет

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

Сенки празна тепсија големина е 18*12*2.5 мм(0.71"*0.47"*0.1").Тие се многу плитки и мали.Можете да ги користите за да се исчисти од bottoms на кармин цевки.Овие празни метални тави се природно да се магнети,можете да ги користите на вашиот палета сенки или други магнетни шминка палета.Можете да ги користите овие празни кармин палета на diy козметички палета,како што се вклопуваат вашите сопствени бои, DIY притиснете сенки, руменило, прав, павлака и други уметности и занаети проекти, се стави во вашата палета.Железо, силен, издржлив и не rusty, без било burrs или груба површина по ред обработка, може да лепило на магнетна база директно, без било други налепници.Купување без ризик : вашето задоволство е секогаш наш највисок приоритет.Ако не се чувствувате 100% задоволни, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние и ветуваме ќе замена или непосредна наплата.Не постои ризик од купување на овие мали метални тави од нашата продавница.Ако сте љубители на тоа, да ГО ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТА ДЕНЕС!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди