.

.

New
Кристал Визија Холивуд Стил Шминка Огледало LED Светло за Полнење Предвидено од страна на Samsung за Козметички Огледало Суета Огледало w/Dimmer Контролер (75 LED Сијалица / 12.

Кристал Визија Холивуд Стил Шминка Огледало LED Светло за Полнење Предвидено од страна на Samsung за Козметички Огледало

DEN 719.76

Тековен
Во продавницата

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Лесна Инсталација со 3 M Двојно Двострано Лента : Излупете & Стап.Лесно светлина контрола со Вклучени LED Dimmer.Супер Светло Топло Бела LED Предвидено од страна на SAMSUNG.DC 12 V УЛ Наведени Адаптер Вклучен.LED Трае 10 Години (50000 часа) / **Огледало НЕ се Вклучени**.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди