.

.

New
WANGXIAOLINjingzi Ѕид-Монтирани Едноставна Круг Суета Огледало Влезот Бања Водоотпорен Огледало (Боја : Злато, Големина : Големи) (Боја : Злато, Големина : Мали)

WANGXIAOLINjingzi Ѕид-Монтирани Едноставна Круг Суета Огледало Влезот Бања Водоотпорен Огледало (Боја : Злато, Големина

DEN 6856.80

Тековен
Во продавницата

Производ Големина : S : 30cm*30cm*42cm,M : 40cm*40cm*60см,L : 60cm*60см.Дизајн : Домот креативни, едноставна паметни, прецизен, домот боја, водоотпорен не избледи, и двете погоден за современ дом, исто така погоден за Европски и класичен стил.Апликации : Тоа е совршен прилог за бања, спална соба, дневна соба и ходникот,може да се примени и на кафе, продавница, хотел, дома и така натаму. 100% Задоволство Гаранција : Производ за обезбедување на квалитетот, добредојдени да ги купите,ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку постои каква било квалитетот прашање или не сте задоволни со вашето купување.Ви благодариме за доаѓање.Име на производ : mirror Material : iron Shape : Apple Whether тоа може да се изменуваат : No Delivery време 10~15 дена, се врати во опсег од 30 дена.Ве молиме да не контактирате ако не можете да примате редоследот по 30 дена.Грешката на мерење во рок од 1-2 см се normal The пакет содржи само овој производ, не содржи никакви декорација предмети кои се вклучени во picture If имате било какви прашања, ве молиме кажете му на продавачот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди