.

.

New
Обичните Летната Облека за Жени,околу Врат без Ракави Тај-Боја за Печатење Резервоарот Фустан Коктел Партија Тенок Мини Shift Фустан

Обичните Летната Облека за Жени,околу Врат без Ракави Тај-Боја за Печатење Резервоарот Фустан Коктел Партија Тенок Мини

DEN 59.76

Тековен
Во продавницата

Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата и можете да го најдете во нашите слики или од опис.Лето без Ракави Beachwear Фустан Секојдневна Работа Свадба Партија Клуб Ноќ Надвор Фустан Долг Макси Кратко Мини Midi Облечи Мода Обичните Секси Бохемски Цветни Печатење Шпагети Коктел Тај-Боја Висока Половината Bodycon Ruched Фустан Crewneck V Деколте, O-Вратот Шарени Фустан Резервоарот Tshirt Туника Врвот Прашка Sundress Рака Појас Елегантен Танц Облечи Џеб 3/4 Ракав Канцеларија Шопинг Polka Фустан Издувам Жените Молив А-Линија Обичен Симпатична Замав Flowy Фустан Прилагодливи Рака Заврши Памук Девојка Подарок за Роденден Фестивал Фустан.94" Големина : XXL Биста : 109cm/42.Лесно да одговара на сите видови на коса додатоци, и можете да го носат со модата и темперамент.Ако постојат брчки,може да железо тоа на ниски температури и се откажам го сув.80" Хип : 109cm/42.❤Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings.22" Хип : 89cm/35.❤Облека за Нега : Рака Мие Recommand или Сува Чиста Вашиот Фустан.07" Половината : 90cm/35.Моделот на Оригиналниот Производ Може да се Разликува ве Молиме да Знаат.73" Должина : 96cm/37.❤Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.❤[МАТЕРИЈАЛ] : Направен од висок квалитет на cottonblend материјал, мека на допир, лесни и flowy,носите удобна и не е иритирачки.58" Должина : 94cm/37.Skater Замав Flowy Лабава Облека Ruched Еластичен Домот Фустан Со Џебови Лето Плажа, Тропска Секси Фустан Вратоврска Вратот Прашка Вест Врвот Фустан Strapless Backless Солидна Боја Гроздобер Жените Макси Фустан Долг Boho Секојдневен Цветни Фустан Шпагети Cami Плус Големина Nightgown Фустан Кратки И Долги Ракави Ракав V Деколте, O-Вратот Кавга Девојка Се Облекуваат Streetwear Свадба Гостин Партија Wrok Деколте Фустан Пролет Цвет Печатени Т-Маица Империја Половината Висока Половината Фустан Комбинација Страна Сплит Памук, Чипка Фустан.Големина на Табелата, Големина : S Биста : 84cm/33. ❤[ИЗВЕШТАЈ] : ве Молиме контактирајте со нас во случај на било која цел поврзани со проблеми за задоволително резолуција!. ♥[OCCASION] : Travel,Daily Wearing,Party,Office,Shopping,Dating,Weekend Gathering,Beach/Sands,Outdoors,Halloween,New Year,Casual,Commute,Anniversary,Baby Shower,Baptism,Birthday,Christma,Cocktail Party,Easter,Engagement,Graduation,Pageant,Prom,Thanksgiving,Valentine Ден Свадба и сл.Јас се најде на квалитетот на ткаенина голема, особено за разумна цена на фустанот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди