.

.

New
01 Зголемена Огледало, Виткање 2X Зголемена Виткање Шминка Огледало Рачни Козметички Огледало за Blackhead Отстранување Десктоп Tabletop Шминка Апликација

01 Зголемена Огледало, Виткање 2X Зголемена Виткање Шминка Огледало Рачни Козметички Огледало за Blackhead Отстранување

DEN 335.76

Тековен
Во продавницата

Виткање дизајн, лесно да ги чувате и да го носат, особено погоден за патување употреба.Едноставен и елегантен изглед, важен додаток за шминка.Донесува квалитет АБС материјал, безбедно и еко-пријателски, цврсти и издржливи. 2x зголемување функција, може да се покаже појасна слика, да ви помогне да се создаде исклучителна шминка изглед.Може да се закачи на ѕид или да се става на десктоп, лесен за употреба.Функција : 1. 2x зголемување функција, може да се покаже појасна слика, да ви помогне да се создаде исклучителна шминка изглед.2. Може да се закачи на ѕид или да се става на десктоп, лесен за употреба.3. Виткање дизајн, лесно да ги чувате и да го носат, особено погоден за патување употреба.4. Едноставен и елегантен изглед, важен додаток за шминка.5. Донесува квалитет АБС материјал, безбедно и еко-пријателски, цврсти и издржливи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Козметички Mirror Color : Pink Function : 2 X Magnification Mirror Дијаметар : Прибл. 8cm / 3.1 in Package Листа : 1 x Козметички Огледало.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди