.

.

New
WSZJJ Шминка Огледало, 90 ° Ротирачки Преносни Countertop Шминка Огледало, Патување Виткање Огледало Шминка

WSZJJ Шминка Огледало, 90 ° Ротирачки Преносни Countertop Шминка Огледало, Патување Виткање Огледало Шминка

DEN 7254.24

Тековен
Во продавницата

Природен материјал : се направени од природни и издржливи дрво, кои се еколошки и здрави.Тоа е елегантен стил и мазна површина, што е и практично и декоративни.Јасно high-definition огледало, рефлексивни објекти не ќе бидат деформирани или деформирани, и на перспектива е добро, што може да се одрази на вашето вистинско лице.Лесен за користење : Замав и задржете во било која позиција, огледало прави шминка и фризерски повеќе погодно.Само бидете сигурни дека ќе остане во топ форма на сите времиња.Овој мал огледало може да се пресели од countertop на другите соби, можат да бидат ставени во речиси секоја фиока или било која десктоп, и е супер практична алтернатива за одржување на минијатурни огледало. -Уникатни и флексибилни огледалото, гледа тивко, секогаш ќе ви донесе силата на животот, топлите дрвени правоаголник претставува позитивен став.Ние сакаме да бидеме среќни секој пат кога ние ги користиме нашите шминка огледало.-Оригиналност и лојалност кон детали, нашите занаетчии речиси побарувачката детали.Секое парче од дрво и секој агол мора да се изшкуркан постојано да се обезбеди удобен живот искуство.-Живот треба радост и новост.Дозволете ни да ве придружува низ секоја сезона!Производ големина : како shown Product материјали : дрво + glass HD огледало површина, за наплата на вашата убавина.Содржи само огледала и други украси.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди