.

.

New
Nhlzj XIAOQIANG Суета Шминка Огледала Бања Бричење Козметички Огледало Двојно Виткање Раце Прилагодливи Ѕид Огледала (Боја : 253g, Големина : 8inch)

Nhlzj XIAOQIANG Суета Шминка Огледала Бања Бричење Козметички Огледало Двојно Виткање Раце Прилагодливи Ѕид Огледала (Боја

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

▲ Ова е добра алатка за вашата шминка и бричење.Е најдобар избор за семејството. ▲ Огледалото е лесно да се качи .Без комплицирани процедури, лесно да го инсталирате, залепи за ѕид, стабилна и безбедна. ▲ Swiveling Огледало, огледало може да вртливата 180 степен.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината против ѕид страна. ▲Двострано Огледало со 1 X, 3 X Зголемување овозможува голема погодност за вас да се погледне во детали да се направат нештата десно. ▲ На ѕид огледало е елегантен дизајн кој има свитлива функција.Раката е до 29 CM, може да се продолжува согласно вашите потребни.Предмет Тип : Шминка Mirror Type : Ѕид Монтирани Бања Огледало Број на Модел : 253 Size : како на сликата shows Feature : Зголемена+ Нормално, Двојно sided Magnification : 3 XMaterial : Месинг+ нерѓосувачки челик Леќи Материјал : Стакло Двојно Продолжување на Арм : Да Огледало Облик : Round Size : 6 инчен, 8 инчен 6 инчи и 8 инчен се само различни во огледало со дијаметар, а останатите се со иста големина.★ Услуга - Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди