.

.

New
ГОР НОСАТ mens R5 2in1 Шорцеви

ГОР НОСАТ mens R5 2in1 Шорцеви

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер.Патент затворање.Материјал : [лицето ткаенина] 86% полиестер, 14% elastane, [insert] 100% полиестер, [лагер] 85% најлон, 15% elastane.Одговара : редовни.Должина : средината на бедрото.Inseam : 4.9 во.Џебовите : 1 zippered задниот дел.Овие mens работи шорцеви од ГОР се НОСАТ вашиот идеален придружник во топли временски услови.Slim fit и тркач-специфични намали, во комбинација со ГОР Избрани Ткаенини, да се обезбеди оптимална удобност и ефикасност.Овие материјали се направи облека исклучително дише и да се овозможи брза влага wicking.Дополнителни функции, како што се zip џеб на грбот и се водат материјал, да даде шорцеви со елегантни и око-фаќање на изглед.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди