.

.

New
Organomation NA1303 Тапи Крајот Луер Заклучи Игли, 4 x 19 Колосек, од не ' Рѓосувачки Челик Центар (Пакување од 50)

Organomation NA1303 Тапи Крајот Луер Заклучи Игли, 4 x 19 Колосек, од не ' Рѓосувачки Челик Центар (Пакување од 50)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

4 инчи долго. 16 и 19 колосек.Факултативна FEP облога ги штити против корозивни растворувачи.Земја на потекло : сад.Тапи крај (90° сечење) од нерѓосувачки челик игли со луер заклучи фитинг, што се користи за азот гас blowdown.Располагање со хром позлатен или полипропилен центри.Факултативна FEP облога ги штити против корозивни растворувачи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди