.

.

New
Dbl Drawstring Делови Торба, 4x2-3/4in, PK100

Dbl Drawstring Делови Торба, 4x2-3/4in, PK100

DEN 1641.60

Тековен
Во продавницата

Цена За : Секоја Боја : Природна Материјал : Памук Објект : Двоен Drawstring Делови Торба Должина : 4" Ширина : 2-3/4" Земјата на Потекло (предмет на промена) : Кина. 'Двоен Drawstring Делови Торба, Должина 4 In., Ширина Од 2-3/4 In., Боја Природни, Материјални Памук, Пакет Количина 100 '.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди