.

.

New
Поврзување Линк - Синџир & Теренот: 60/3/4 во, Cottered, Јаглероден Челик Материјал (Пакет of2)

Поврзување Линк - Синџир & Теренот: 60/3/4 во, Cottered, Јаглероден Челик Материјал (Пакет of2)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

материјал : Јаглероден Челик.линк плоча дебелина : 0.0940 во.бројот на нишки преку : 4. pin дијаметар : 0.2340 во.синџир изградба : Cottered.Неспоредлив Квалитет и Перформанси Далеку го надминува ANSI стандарди на изведба.Цврсти производствени процеси резултира во целосно опремен синџир.Достапни во пакет количини или преку брз-пресврт cut-за-length Speicfication : материјал : Јаглероден Steellink плоча дебелина : 0.0940 innumber на нишки преку : 4pin дијаметар : 0.2340 inchain изградба : Cotteredpin должина : 3.6880 inroller дијаметар : 0.4680 inchain бројот & теренот : 60 / 3/4 inlink плоча висина : 0.7000 во.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди