.

.

New
Топли и Зачинета Сос - Готвење со Сос или Маринада - Оди Одлично на Голема за Зачинета, Леплива BBQ Пилешки Крила, Риба или Shimp и Повеќе (1 Шише) (Не Високо Фруктоза Пченк?

Топли и Зачинета Сос - Готвење со Сос или Маринада - Оди Одлично на Голема за Зачинета, Леплива BBQ Пилешки Крила, Риба

DEN 2196.00

Тековен
Во продавницата

Се користи како готвење сос, BBQ сос или маринада.НЕ MSG, висока фруктоза, или вештачки состојки.Изработени во мали серии, со сите природни состојки.Совршен за на скара љубовник; тоа е голема како подарок за празниците или само сончев ден.Додава вкусен вкус на скара зеленчук и месо, тестенини, промешајте фрај вечери или да додадете богатството на вашиот омилен пан сос.Пилешки крила.Ребра.СКАРА.Свинско месо.Промешајте Фрај.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди