.

.

New
ocijf179 Деца Јаже Скокнеш Ергономски Цртан филм Дизајн Тренингот Скокаат Јаже Практична

ocijf179 Деца Јаже Скокнеш Ергономски Цртан филм Дизајн Тренингот Скокаат Јаже Практична

DEN 1123.20

Тековен
Во продавницата

Усвојување на премиум пвц материјал, дршката е мека и не го болат рацете.бидејќи тој е дизајниран со анти лизга површината на справи, тоа не е лесно да се лизга и носи добра потпора.Бидејќи тој е дизајниран со еластична и тешки јажето, тоа е анти-ликвидација и не е лесно да се оштети подот.кој е прилагодлива должина дизајн, тоа им овозможува на децата да се прилагоди за да одговара на различни височини.Направени од високо квалитетни пвц материјал, тоа е издржлив.Должината на рачката е 13.5 cm, должина на јаже е 275cm.Таа е погодна за домашни, сали, училишта и така натаму.Спецификации : Она што го прави анти-ликвидација и не е лесно да се оштети подот е еластична и тешки јаже дизајн.Тоа им овозможува на децата да се прилагоди за да одговара на различна висина, бидејќи должината е прилагодлив.Тоа е анти-ликвидација и не е лесно да се оштети подот, бидејќи тој е дизајниран со еластична и тешки јаже.Она што им овозможува на децата да се прилагоди за да одговара на различни висини, е прилагодлива должина дизајн.Бидејќи тој е дизајниран со еластична и тешки јажето, тоа е анти-ликвидација и не е лесно да се оштети подот.Кој е прилагодлива должина дизајн, тоа им овозможува на децата да се прилагоди за да одговара на различни височини.Карактеристики : Анти лизга површината на справи со дизајн го прави тоа не е лесно да се лизга и носи добра потпора.Премиум ПВЦ материјал, ја прави мека рачка и не го болат рацете.Дршката е мека и не боли раце, бидејќи тоа е направено на премиум ПВЦ материјал.Она што го прави не е лесно да се лизга и носи добра потпора е анти лизга површината на справи со дизајн.Таа е погодна за домашни, сали, училишта и така натаму.Јаже Должина : 275cm/108.27" (Прибл.)Се справи со Должина : 13.5 cm/5.31" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Скокаат Јаже.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди