.

.

New
Предмети за домаќинството 1296P HD Полицијата Телото на Камерата, 128G Меморија, Напредни Преносни Камера, Водоотпорен Тело Видео Рекордер со 2-инчен Дисплеј, Ноќ Визија

Предмети за домаќинството 1296P HD Полицијата Телото на Камерата, 128G Меморија, Напредни Преносни Камера, Водоотпорен

DEN 3095.76

Тековен
Во продавницата

4 K high-definition видео, аудио и видео синхронизација, ТВ-ниво на квалитет на слика, враќање на повеќе реални сцени, 4 пати на квалитетот на сликата на 1080 P.Посебна снимка функција, поддршка посебна снимање, снимањето е јасно, без да се водат за исчезнати детали. 15 метри инфраред ноќ визија, нема боја фрлија во текот на денот, јасно во текот на ноќта, ноќно растојание до 15 метри.Ласерски позиционирање функција, изградена-во силна црвена светлина, каде да се земе слика, сликата не смена.Користење на 170° широк агол леќа, широко поле на гледање, лесно може да се покрие поголема површина, фаќање повеќе слика информации.Домаќин големина : 78x54.5x31mm Тежина : 135g се Прикаже : 2.0 инчи Леќа агол : 170° Видео Фотографија : 3200x1800 P HD снимање Ласерски позиционирање : со ласерски позиционирање светлина Дигитален зум : 16 пати зум Изложеност на владата : автоматско изложеност Анти-капка висина : 3м за Складирање : 128 G Инфраред ноќ визија : преглед на човечкото тело може да се види јасно се на оддалеченост од 15 метри USB интерфејс : Мини USB интерфејс/USB2.0 Батерија : Вграден-во литиум полимер батерија 3000m Ah Работна температура/влажност : -40℃-70℃/93% Работно време : 12 часа на непрекината HD видео снимање Водоотпорен рејтинг : IP68 Забелешка : Поради различни снимање светла и дисплеи, на производ слики ќе имаат различни степени на боја разлика.Бидејќи производ големина се мери рачно, постои разлика од ±1cm, податоците се за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди