.

.

New
Крзно Капи за Жените Beanie Зајакот Крзно руската Крзнени Шапки на Зима Плетени со Fox Крзно Headwear Мека Черепот Капа за Девојки

Крзно Капи за Жените Beanie Зајакот Крзно руската Крзнени Шапки на Зима Плетени со Fox Крзно Headwear Мека Черепот Капа

DEN 516.00

Тековен
Во продавницата

Зајакот Крзно.Увезени.Еластична затворање.Суво Чистење Само. 100% Висок квалитет рекс зајакот крзно за капа.Врвот на капа е цвет кој е составен од poms, кој е направен на зајакот крзно и сребро фокс крзно.Вистински зајакот шапка има одредени еластичноста со изедначена големина за да одговара на повеќето луѓе главата големина.Имајте пријатна кога ќе остане отворено, скијање, уметничко лизгање.Едноставен стил може да се оди со неврзан фустан, работна облека, партија се облекуваат.Ве молиме да користите фен за да свират тоа како шапка ќе биде неуредна за време на транспортот.Тежина : Околу 0.3 kg-0.4 kg Глава Обемот : 52cm-60cm / 20.47 инчен-23.62 инч.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди