.

.

New
Zhetwour Аниме Зима Beanie Поврзана Капи за Мажи Жени Топло Логото Графика Црна Капа

Zhetwour Аниме Зима Beanie Поврзана Капи за Мажи Жени Топло Логото Графика Црна Капа

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил. 100% Акрил.Материјалот на оваа аниме beanie е 100% акрил.Мерките 8 инчи широка и 11 инчи долго.Оваа аниме beanies е отпечатена со аниме логото и е на добар квалитет.Една Големина : Едно Парче Beanie Една големина одговара на повеќето Деца и дава на Деца со различни главата circumferences подобра активност искуство.Нашите Аниме Beanie е совршен подарок за аниме фанови и омилена подароци за децата.Миење : Плетени од волна материјал не се погодни за машина за перење, ве молиме користете топла вода за перење на шапка со рака.Висок-квалитет капи може да се мијат и се користи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди