.

.

New
Segway Ninebot S и S-Max Smart Авто-Балансирање Електричен Скутер со LED Светло, Моќни и Преносни, Компатибилен со Gokart комплет

Segway Ninebot S и S-Max Smart Авто-Балансирање Електричен Скутер со LED Светло, Моќни и Преносни, Компатибилен со Gokart

DEN 12513.36

Тековен
Во продавницата

Безбедност Приоритет : УЛ 2272 сертификација обезбедува Ninebot S ги исполнува високите стандарди за оган и електрична безбедност.Smart Батеријата Систем за Управување обезбедува сигурен работата на батеријата.IP54 водоотпорен заштита обезбедува функционирање во различни weathers.Здрав s фирмверот и да се сврти на Gokart режим.Ова собрание isfor возрасни само.Не моќ на Ninebot S/S-ПРО во текот на собрание или расклопување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди