.

.

New
Сензор-1-ДС-GPSMD-MT5-GRN-4, Зелена

Сензор-1-ДС-GPSMD-MT5-GRN-4, Зелена

DEN 2227.20

Тековен
Во продавницата

12-Паралелно-канал беше-от.Претплата - Без Операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.сензор-1-ДС-GPSMD-MT5-GRN-4 4-Pack GPS земјата брзина Сензор Со времето Пакет конектор за микро-trak 3000 следи со 5 Hz за ажурирање на S со екранот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди