.

.

New
Команда Големата Слика-Виси Ленти, Бела, 16-Ленти

Команда Големата Слика-Виси Ленти, Бела, 16-Ленти

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

Држете го уште силно ги отстранува чисто.Нема помине дупки.Сликата не се заклучи на своето место.Работи на различни површини.Направи секој простор твое со 3 M Команда Слика Виси Ленти, на штета-бесплатно решение за декорирање на вашиот дом или канцеларија.Идеален за рамки и други предмети 16 фунти или помалку, овие корисна ленти ќе го заклучите вашиот слики безбедно врз различни површини.Благодарение на иновативниот 3 M Команда лепливи ленти, ќе може да се качи и remount слики без да се оштети вашите ѕидови - без нокти, tacks, или лента е потребно.Достапен во неколку големини и бои.Украсување можности обилуваат со 3 M Команда Слика Виси Ленти.Екранот врамени фотографии, лесни часовници и огледала, како и уметнички дела на само за било кој ѕид во вашиот дом.Да ги користите овие виси ленти на планината сува избришете одбор на вашиот фрижидер за да остават пораки, додадете слики и омилен сувенири да dorm соби, персонализирате вашата канцеларија со виси вашата диплома и награди.Овие ленти ви овозможи да ја преземе командата на вашата простор со додавање на вашите лични стил.Лесно можете да го отстраните слика виси ленти без оштетување на ѕидовите, па вие сте слободни да експериментирате со нови идеи за украсување и промените вашата околина толку често колку што би сакале.Сепак ќе се откажам, вашиот објект ќе се заклучи сигурно на своето место.Примена 3 M Команда Слика Виси Ленти само за било каква рамна, чиста површина е толку лесно како 1, 2, 3. Оставете адхезивна лента час за да се постави по апликацијата.Идеална алтернатива за нокти, tacks, или лента, 3 M Команда Лепило има силна, но не остави леплива остатоци или дамки.Да се отстрани, едноставно да се сфати кука и се водат на 3 M Командната Лента директно надолу полека додека база и лента ослободување од ѕидот.Со 3 M Команда, redecorating или релокација предмети е полесно од било кога.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди