.

.

New
EWRTM Куче Прашка Превозникот Голема Добра Пропустливост на Воздух Патуваат Безбедно Прашка Торба Милениче Превозникот

EWRTM Куче Прашка Превозникот Голема Добра Пропустливост на Воздух Патуваат Безбедно Прашка Торба Милениче Превозникот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Како тоа има дизајн на голем капацитет и latch, овој производ е лесно за вас да го отворите и затворите, како и практично да ги зачувате вашите миленичиња, кои се дише и удобно да остане.Со користење на овој производ може да го намали товарот на вашето рамо со своите проширува рамо, рака, овој производ може да гребење и да се обезбеди тесто поддршка за вашето домашно милениче со своите задебелена и тешко дното.Изработени од памук, лен материјал, овој производ е да се носат и долготрајни.Ширината на овој производ е 50cm, а висината вклучува рамо, рака е 70cm.Тоа е голем се избере за својата млади puppies или мали кучиња кои сакаат или треба да се врши.Спецификации : со Користење на овој производ може да го намали товарот на вашето рамо со своите проширува рамо, рака, овој производ може да се спречи гребење и да се обезбеди тесто поддршка за вашето домашно милениче со своите задебелена и тешко дното.Она што овој производ може да ви понуди е дека тоа може да се спречи гребење и да се обезбеди тесто поддршка за вашето домашно милениче со своите задебелена и тешко дното, која има проширува рамо, рака, што тоа може да го намали товарот на вашето рамо.Кој својата проширува рамо, рака, овој производ може да го намали товарот на рамото, која може да се спречи гребење и да се обезбеди тесто поддршка за вашето домашно милениче со задебелена и тешко дното.Карактеристики : со Користење на овој производ е лесно за вас да го отворите и затворите, како и практично да ги зачувате вашите миленичиња, тоа е дише и удобно да се остане внатре со својот дизајн на голем капацитет и безбедност latch.Она што овој производ може да ви понуди е дека тоа е лесно за вас да го отворите и затворите, како и практично да ги зачувате вашите миленичиња, тоа е дише и удобно да се остане внатре со својот дизајн на голем капацитет и безбедност latch.Тоа е голем се избере за својата млади puppies или мали кучиња кои сакаат или треба да се врши.Големина(Вклучени се и Треба да Рака) : 50cm x 70cm/19.69" x 27.56" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Кучиња Превозникот Торба(Другите Не се Вклучени).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди