.

.

New
АРКТИКОТ P12 PWM PST RGB 0dB (3 Парчиња) - 120 mm PWM случај Фан Оптимизиран за Статичен Притисок, случај Фан, полу-Пасивни: 0-2000 ВРТЕЖИ во минута, 12V 4 pin RGB LED - Црна

АРКТИКОТ P12 PWM PST RGB 0dB (3 Парчиња) - 120 mm PWM случај Фан Оптимизиран за Статичен Притисок, случај Фан, полу-Пасивни:

DEN 814.56

Тековен
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .АНАЛОГЕН RGB ОСВЕТЛУВАЊЕ : 12 RGB Led диоди поставени по должината на фан hubr и транспарентен роторот со својата затворена дизајн обезбеди единствен и богата осветлување.ЛЕСНО ДА се КОМБИНИРААТ : Двете фан и RGB кабли имаат интегриран Y-splitter, што го прави уште полесно да retrofit и контрола дополнителни фанови.ОПТИМИЗИРАН ЗА СТАТИЧЕН ПРИТИСОК : Благодарение на високиот статичен притисок, фан гарантира ефикасна ладење дури и со зголемен отпор на воздухот.Погоден за употреба на топлина тоне Струење : 48.8 CFM/82.91 m3/h; Статичен притисок : 1.85 mm H2 O; ниво на Бучава : 0.3 Sone; Фан конектор : 4-pin; LED конектор : 4-pin.Брзината на вентилаторот : 0-2000 ВРТЕЖИ во минута.Струење : 48.8 CFM/ 82.91 m3/h.Статичен Притисок : 1.85 mm H₂O.Ниво На Бучава : 0.3 Sone.Оперативен Амбиентална Температура : 0-40 °C. Фан Рамка : Стандард.Контрола Тип : PWM PST.Конектор : 4-Pin-Конектор + 4-Pin-Штекер.Фан Имајќи : Течност Динамичен Имајќи.Типичен Напон : 12 V DC.Актуелни : 0.11 A. Кабел Должина : 400 мм + 80 мм.Број на Led диоди : 12 RGB Led диоди.Типичен Напон : 12 V. Струјата : 0.2 A. Конектор : 4-Pin 12 V-G-R-B Конектор + 4-Пински Приклучок.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди