.

.

New
SADES SA822T Led Светла Стерео Гејмерски Слушалки за Xbox Еден PS4 PC Контролер Мека Earmuffs Над-Уво Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Контрола на Јачина на звук Компати?

SADES SA822T Led Светла Стерео Гејмерски Слушалки за Xbox Еден PS4 PC Контролер Мека Earmuffs Над-Уво Слушалки со Бучава

DEN 839.76

Тековен
Во продавницата

【Xbox Еден Слушалки】;Можете директно да го користите овој слушалки ако вашиот Xbox еден контролер има 3.USB интерфејс се користи само за напојување за да го ДОВЕДЕ на светлина за да се потенцира атмосферата на играта.Изберете"ПЕРИФЕРНИ МАШИНИ","ПРИЛАГОДУВАЊЕ на ЗВУКОТ И УРЕДИ", "Излез за слушалки", "Сите аудио". 【Висока компатибилност】;Тоа е исто така Работа со 32bit-Win7 64bit/WIN8/Win10.Екстра Microsoft адаптер е потребно (Не се вклучени) кога се поврзувате со стара верзија на Xbox на Еден контролер.5 mm џек splitter кабел(Вклучен)е потребна кога се поврзувате со КОМПЈУТЕР, ако сакате да го користите слушалки и микрофон во исто време.Loudhailer дијаметар : 50mm(Df ES) 3.долго притискање на PS4 копче и внесете System Settings.Хуманизирано дизајн посилна структура со новите надгради headband оружје обложен со не ' рѓосувачки челик.Фреквентен опсег : : 20-20.Нашите 12 месеци грижете се-бесплатен производ и пријателски услуги на клиентите.Кристално јасен звук Страни Гејмерски слушалки изградена-во индустрија-води висока прецизност 50mm магнетни neodymium возачот се стреми повеќе извонредно искуство; на omnidirectional намалување на шумот технологија гарантира дека Микрофонот зема вашиот глас јасно во играта или онлајн разговор.Екстра Microsoft адаптер(Не е Вклучен)е потребна кога се поврзете со стара верзија на Xbox на Еден контролер.Замена или пари назад, ако секој се случува на нашите производи во текот на периодот. 3 D стерео звук областа целосно ги мотивирате вашите игри страст. Спецификација 1.5 mm аудио треба Microsoft адаптер(НЕ е вклучен)и поврзете ги слушалките на адаптер.Зошто да Изберете SADES SA822 T LED Слушалки?е основно вид за PS4,Xbox еден Mac и Nintendo.На стигнале headband дизајн со синтетичка кожа завиткани во увото перници ти овозможува да игра со часови во целосна удобност; Прилагодливи headband одговара на сите играчи во секое време.Слушалки Тежина 460g 2.5 mm џек splitter кабел.Вметнете ја слушалката е приклучокот во gamepad.Decompressing појас се направи вашите слушалки има подобро.Особено совршен за гејмер! 【Глобален Бренд】;WCG само овласти гејмерски слушалки, Изборот на; милиони лојални клиенти од повеќе од 20 земји 【Лесна инсталација】;3,5 mm приклучок за микрофон и слушалки + USB приклучок за светла, повеќе се обезбеди стабилноста на звук.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди