.

.

New
Easuny Кожа Бенд Компатибилен со Apple Види Бендови SE 40mm 38mm iWatch Серија 6 5 4 3 2 1, Класична Elegent Вистинска Кожа за на Рака Wristband Замена на Додатоци за Жени Мажи,Сина

Easuny Кожа Бенд Компатибилен со Apple Види Бендови SE 40mm 38mm iWatch Серија 6 5 4 3 2 1, Класична Elegent Вистинска

DEN 287.76

Тековен
Во продавницата

Компатибилност : Easuny класични кожни бенд совршено се вклопува за Apple види 38mm 40mm SE серија 6 5 4 3 2 1, сите верзии и сите стари и најнови модели, ве молиме да го изберат правото бенд за вашиот Apple се види.Големина на располагање : 38mm/40mm Easuny elegent кожа бенд одговара за 5.3"-7.7"(130mm-195mm) зглоб, со две кожа јамка правење на вашиот бенд чиста одговара.Премија од Кожа : Направен од 100% врвен адвокат вистински кожни, удобни, меки, кожни-friendly и издржливи.Со внатрешни поставата и роуз злато тока, Easuny класични кожни бенд изгледа повеќе fashionalbe, стилски, elegent за тренингот, бизнис, се собираат, патувања, итн., било accassions.Адаптери : Надгради адаптер на двата краја на кожа бендови се поврзува лесно и безбедно со твоите види, лесно да го инсталирате или отстраните.Не грижете се, за секое губење или изгубени.Она што ќе добиете за : 1*модерен вистинска кожа бенд (smartwatch не е вклучена), 7*24 брз одговор за било какви прашања.За Easuny:.Easuny се посвети себеси многу години за да се види бенд квалитет и модерен дизајн, за да бидете сигурни дека Easuny бенд за Apple види ќе се сретне со најновите модата и исто така да ги задоволи клиентите satisfication.Easuny, исто така, снабдување на сите клиенти професионални услуги, 24/7 брз одговор за било пораки.Клиенти satisfication е нашата крајна цел.Како да се направи вашиот бенд користите подолго?. 1. Намалување на пот/watch контакт долго време.Geniune кожа треба повеќе внимание при користење, кога ќе пот многу користење на кожа бенд, ве молиме да го исклучите и избрише со влажна крпа, а потоа исушете виси во воздух. 2. кожа нега редовно.Нејзиното подобро да се земе кожа нега на секои 2-3 месец, со користење на кожа нега крем и мека крпа. 3. не носете премногу тесни.Облечен во кожа бенд премногу тесни ќе даде премногу притисок на бендот и ќе го скрати нејзиниот живот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди