.

.

New
CJBROES Замена Кожа Види Бенд, Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Fitbit Смисла на Wristband Хривнија Додаток - Насликани Шари

CJBROES Замена Кожа Види Бенд, Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Fitbit Смисла на Wristband Хривнија Додаток - Насликани

DEN 1183.20

Тековен
Во продавницата

Замена види бенд компатибилен со Fitbit Обратно & Fitbit Смисла.Достапни се Вклопува зглоб големина од 5.3" - 7.6".Направен од висок квалитет на СТП кожа мека и еластична,Стилски и удобно.Лесно и директно инсталирање и размена со нерѓосувачки челик затворач и 2 Адаптери.Постојат различни модели за уникатен вкус.Еден подарок идеја за лице за време на свадба, забава, роденден, годишнина,божиќ.Замена Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла и Fitbit Обратно 3.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди