.

.

New
AWADUO за Галакси Види 46mm Силикони Заштитни Случај Капак на Школката, Smartwatch Заштитни Случај за Samsung Галакси Види 46mm/ Samsung Опрема S3 Граница СМ-R760 Smartwatch, Мека и Издржливи(Ц

AWADUO за Галакси Види 46mm Силикони Заштитни Случај Капак на Школката, Smartwatch Заштитни Случај за Samsung Галакси Види

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

Заштитни случај е погоден за Samsung Галакси Види 46mm и Samsung Опрема S3 Граница СМ-R760 Smartwatch само.Галакси Види 46mm случај може да се заштити вашиот smartwatch од нула и да влијае на samrtwatch изглед.Оваа Samsung Опрема S3 Граница школка е направен од високо-квалитет на силикон.А тоа е повеќе издржливи, удобно, а помек.Персоналните дизајн го прави Галакси Види заштитна маска за да биде отстранета лесно.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, нашиот тим ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со квалитетот шопинг искуство.b>AWADUO За Галакси Види 46mm Силикони Заштитни Случај Капак на Школката, Smartwatch Заштитни Случај За Samsung Галакси Види 46mm/ Samsung Опрема S3 Граница СМ-R760 Smartwatch, Мека И Трајни Карактеристики : Samsung Опрема S3 Граница СМ-R760 случај може да се заштити вашиот smartwatch од нула и да влијае на samrtwatch изглед.Оваа силикони случај е направен од високо-квалитет на силикон.А тоа е повеќе издржливи, удобно, а помек.Персоналните дизајн го прави Samsung Опрема S3 Граница СМ-R760 заштитна маска за да биде отстранета лесно.Она што може да се добие кога цел од AWADUO? 1.Нема дополнителни condtion да се добие замена производи(ако некој проблем со тоа) или целосна наплата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди