.

.

New
M C G Текстил Candamar Дизајн Мост на Спокој Смета Крстот Бод за Полнење

M C G Текстил Candamar Дизајн Мост на Спокој Смета Крстот Бод за Полнење

DEN 724.80

Тековен
Во продавницата

Уживајте во оваа посебен комплет инспириран од фантастичниот пејзаж уметник.Вклучува aida, забен конец, игла, шема и инструкции.Заврши size 12-инчен со 16-инчни.Дизајн мост на спокој.Candamar дизајн : смета крстот бод за полнење.Овој комплет содржи 100-процентно памук 16 смета aida; памук конец; игла; шема; и лесно да се следат инструкциите.Заврши големина : 12x16-инчен.Дизајн : мостот на спокој.Дизајнер : чарлс бела.Произведено во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди