.

.

New
Joyhoor Крстот Бод Колекции за Почетници Смета Крст-Бод Материјали Везана Везови Колекции за Возрасни DIY Needlepoint Колекции Везови Модели 11CT-Уживајте во Плажа 18.1×16.1 инчен

Joyhoor Крстот Бод Колекции за Почетници Смета Крст-Бод Материјали Везана Везови Колекции за Возрасни DIY Needlepoint Колекции

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

【Спецификација】Големина : 18.1×16.1 Инчен (46×41cm),со Висок Квалитет Памук Теми×1(30% Екстра);Висок Квалитет на Памучна Ткаенина×1;Игла×2;Крст Бод Инструкции ×1. 【Крстот Бод Колекции за Почеток】11 CT бело платно е платно unprinted ткаенина(празно платно,ништо на ткаенина,тоа е празен). 【DIY Забава】Joyhoor смета крстот бод за полнење е совршен за дома декор.Водечки gragh, формирана од страна на различни броеви и симболи, ви кажувам каде што треба да се подготви мрежи и која боја на нишката што треба да ги користите.Она што го правите е само да ги следите симболи на хартија.Научете како да го започнете вашиот пребројување на гласовите!. 【Подарок Идеи】крстот бод за полнење е совршен подарок за пријателите, децата, семејството.По завршувањето на оваа везови проект,Овој крст Бод за полнење е прекрасна и лесно, погоден за почетници и деца.Тие ќе апсолутно љубов тоа!. 【Високо-Квалитетни Памук Конец】 100% Екологија памук конец што е повеќе брилијантен во боја и помек, Мазна и сјајна свила нишка не мора топката, непрекината нишка, не јазли, светла боја, мазна текстура, добро три-димензионални под-чувство, мулти-процес на обработка, и свилен сјај и изглед.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди