.

.

New
1pc Кадар Прстен Клешти Двојна намена Circlip Клешти Отстранување на Повторното Алатка за Внатрешен и Надворешен Кадар Прстен

1pc Кадар Прстен Клешти Двојна намена Circlip Клешти Отстранување на Повторното Алатка за Внатрешен и Надворешен Кадар

DEN 326.16

Тековен
Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет алатка челик, овој snap прстен клешти е доста издржливи.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Мали димензии и мала тежина, тоа е лесно да се носат и лесен за чување.ЕДИНСТВЕН РОМАН ДИЗАЈН : Единствен роман дизајн и широк апликација, snap прстен клешти е практична.ПРЕДНОСТ : Двојна намена кадар прстен клешти, тоа може да се отстрани и reassemble внатрешни и надворешни snap прстени.ШИРОКО се КОРИСТИ : Тоа може да се широко се користат за предвремени прстени од 10мм да 40mm дијаметар.Направени од високо квалитетни алатка челик, овој snap прстен клешти е доста издржливи.Мали димензии и мала тежина, тоа е лесно да се носат и лесен за чување.Единствен роман дизајн и широк апликација, snap прстен клешти е практична.Двојна намена кадар прстен клешти, тоа може да се отстрани и reassemble внатрешни и надворешни snap прстени.Тоа може да се широко се користат за предвремени прстени од 10мм да 40mm дијаметар.Спецификации : Вилица Материјал : Алатка челик Мин.Вилицата Отворање : 3мм Max.Вилицата Отворање : 24mm Големина : 145*80mm / 5.7*3.15" Тежина : 110g(прибл.) Количина : 1 Пакетот Вклучува : 1 x Кадар Прстен Клешти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди