.

.

New
САД Знаме-Доналд Трамп 45th Претседателот на САД Shot Чаша

САД Знаме-Доналд Трамп 45th Претседателот на САД Shot Чаша

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од САД.САД Знаме Доналд Трамп Колекционерски шут стакло.Го прави голем дар или убав колекторот е објект.Тука е многу ретки и тешко да се најде сувенири колекционерски shot чаша од САД.Тоа е 5x6 cm стил shot чаша за мерење 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди