.

.

New
Завртки Сет 5-50Pcs Ален Штекер Главата на Завртката М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Хексагонални Штекер Копчето Главата Завртки Завртка (Боја : M3 50pcs, Големина : 5mm)

Завртки Сет 5-50Pcs Ален Штекер Главата на Завртката М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Хексагонални Штекер Копчето Главата Завртки

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ:завртки направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, која има повисока и анти- ' рѓа ефект отколку обичните завртки, подолг сервисен живот, не е лесно да се оштети, повеќе солидна.Направени од оптимизиран материјали, силни и издржливи, ефикасно спречување и ' рѓа.Обезбедување на точни и доверливи вози контрола, со одлични перформанси и исклучително висока pullout отпор.Длабоко тема дизајн : со длабоко тема дизајн, има добри одредување на сила во различни материјали, не е лесно да лупам исклучување, безбедна и цврста.Специјален третман под главата и обезбедува непречено и мазна завршница, исто така го спречува напукнување и материјална штета.Одлично за сопствениците на куќи, брод сопственици, и DIY проекти ентузијасти.Име : завртка / болт, само-прислушување screw Material : other Head стил : завртка / Хексагонални штекер главата на завртката / Круг главата screw Size : М1 / М2 / М3 / M4 / М5 / M6 Drive режим : Стил : durable Treatment : да се спречат rust Uses : мебел завртки, столарија, поправка завртки, алатка accessoriesnote : 1. Поради чиста прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3мм error2. Поради екранот и светлината, бојата на проектот може да биде малку поинаков од реалните product We имаат различни производи да се изберат за да се задоволат вашите различни потреби.Ако имате било какви прашања, можете да стапите во контакт со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа да ви помогне да ги реши сите проблеми.Среќен shopping GUARANTEE:Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот кои ги нудиме Без Проблеми Гаранција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди