.

.

New
CTP 6V5683 Одделение 12.9 Socket Head Обичен Кап Завртки, M6 x 1.00 Тема Големина, Должина 16mm

CTP 6V5683 Одделение 12.9 Socket Head Обичен Кап Завртки, M6 x 1.00 Тема Големина, Должина 16mm

DEN 114.24

Тековен
Во продавницата

Приклучок Тип на Глава.Обичен Обложена.M6 x 1.00 Тема Големина. 16mm Должина.Costex Трактор Делови CTP е светски квалитет снабдувач на Нови Замена Гасеница Делови и Замена Komatsu Делови, опрема и мотори.Производот наведени погоре е CTP Дел Бр 6 V5683 - CTP Одделение 12.9 Socket Head Обичен Кап Завртки, M6 x 1.00 Тема Големина, 16mm Должина.Costex Трактор Делови CTP е светски квалитет снабдувач на Нови Замена Гасеница Делови и Замена Komatsu Делови, опрема и мотори.На CTP, нашиот фокус е да ви обезбеди со одличен квалитет замена Гасеница делови на добра вредност.Нашата нова замена на делови се подложат на напорни и строга инспекциските процедури за да се обезбеди квалитетот на нашите производи.Без разлика дали сте рударство бакарни руди на високи надморски височини во Чилеански Андите, или копање на канал за наводнување на семејната фарма, може да бидат сигурни дека нашиот тим и квалитетот делови ќе ви се врати секој чекор од патот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди