.

.

New
Неколку Бакнување Teacup Минијатурни Свиња Биче Небото Керамички Сол Црн Пипер Shaker

Неколку Бакнување Teacup Минијатурни Свиња Биче Небото Керамички Сол Црн Пипер Shaker

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Оваа Teacup Свињи Сол И црн Пипер Shakers Собата е направен од висок квалитет на сјајни керамички, рачно насликани еден.Оваа Teacup Свињи Сол И црн Пипер Shakers Сет мерки околу 3,5 см, 3.25 широк и 2 длабоко.Додадете некои талент за вашата кујна и јадење подесување со оваа прекрасна сол црн пипер shaker сет.Љубовта е во воздухот, особено помеѓу овие две piggies!Тие седат удобно во своите симпатична teacup.Реквизитите во фотографии не се опфатени со предмети.Оваа Teacup Свињи Сол И црн Пипер Shakers Собата е направен од висок квалитет на сјајни керамички, рачно насликани и полиран поединечно.Нашите традиционално направена керамика се изработени на највисок квалитет на порцелански достапни и отказ на висока температура за да се зголеми силата на порцелан, што ги прави супериорни во однос на другите керамика на пазарот.Нашите лажици се повеќе отпорни на пукнатини, дамки, и гребнатини.Нашите порцелан е храната на безбедни и не содржи олово или кадмиум.Оваа Teacup Свињи Сол И Црн Пипер Sh.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди