.

.

New
MSS Тубуларна Електромагнетниот, се Повлече Тип, 120.0 Volts DC Долго Пулсот (25%) Должност, 0.90(23 мм) Кол X 2.00(51 mm) Л - произведено во САД

MSS Тубуларна Електромагнетниот, се Повлече Тип, 120.0 Volts DC Долго Пулсот (25%) Должност, 0.90(23 мм) Кол X 2.00(51

DEN 688.80

Тековен
Во продавницата

Тубуларна Електромагнетниот, се Повлече тип, 120.0 VDC Долго Пулсот (25%) Должност, 0.90"(23 мм)КОЛ X 2.00"(51 mm)Л. Монтажа : Навој пред крајот и појавување 3/4"-16 орев.Внатрешна Отпорност = 404 Ohms Минимум Топлина Мијалник : Еквивалент на 4.0" x 4.0" x 0.125" (102 mm x 102 mm x 3.2 mm) Алуминиумска Плоча Максимум На-Време = 60 Секунди Приближното влезна Моќност = 36 W Сила во 0.05" (1.3 mm) мозочен удар : 87 Оз (24.1 N) Сила во 0.25" (6.4 милиметри) мозочен удар : 39 Оз (10.9 N) Сила во 0.50" (12.7 mm) мозочен удар : 23 Оз (6.5 N) Сила во 0.75" (19.1 mm) удар : 14 Oz (3.8 N) Сила во 1.00" (25.4 mm) мозочен удар : 6 Оз (1.7 N).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди