.

.

New
Колинс НЕО КОЛЕКЦИИ Стил на Островот, Салон Стил Станица со Огледало, Спа Салон Barbers Продавница Убавина Опрема - Направени во САД

Колинс НЕО КОЛЕКЦИИ Стил на Островот, Салон Стил Станица со Огледало, Спа Салон Barbers Продавница Убавина Опрема - Направени

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% произведено во САД и направи да трае!Бродови во 4-6 недели од нашите TN фабрика.Секој стилист има : Повлечете надвор breadboard, 2 целосна екстензија фиоки - Совет-out алатка панел со држачи за : Удар фен, clippers, рамни железо, & 2 виткање песна. 6 штекер моќ лента со 5 нога мозок - Затворени горниот кабинет со 2 прилагодливи полиците - 30" x 48" огледало.Димензии : 36" (W) x 35" (D) x 81" (H).Колинс мебел е совршен за убавина училишта и салони за тоа искуство тешки употреба.НЕО КОЛЕКЦИИ Стил Island The Нео КОЛЕКЦИИ Стил на Островот од страна на Колинс е направен од 100% во САД, и го нуди највисоко ниво на квалитет и трајност на кои може да се најдат во салонот опрема индустрија.Овој остров е совршена работа област за да не една, туку две стилисти!Тој нуди многу работи простор за секој стилист.Спецификации : Секој стилист има : Повлечете надвор breadboard, 2 целосна екстензија drawers Tip-out алатка панел со држачи за : Удар фен, clippers, рамни железо, & 2 виткање irons6 штекер моќ лента со 5 нога cord Closed горниот кабинет со 2 прилагодливи shelves30" x 48" огледало Димензии : 36" (W) x 35" (D) x 81" (H) Превозот Информации : Бродови со товарни услуга, еден предмет по картон, 12 krabičkách на палети.Испорака тежина 694 lbs.Картон СЛАБО : 32"(L) x 48"(D) x 50"(H)$1 превозот се однесува на : Бизнис адреси во континентална САД.Curbside товар за испорака само.Внатре испорака, белата ракавица услуга, станбени адреси ќе сносите дополнителни трошоци.Нарачки на 2+ единици.Една единица нарачки ќе се направат дополнителни такса за ракување.Цел ќе биде исполнета со користење на стандардна боја ако нема боја е определено.Бидејќи овие елементи се направени да нарачате ве молиме овозможи 4 - 6 недели за испорака.Ве молиме погледнете на боја своч фото ако друга боја е желба.За боја опции, како и бескрајни прилагодување дека е на располагање да ни даде на повик на Извор Една Убавина за цените и достапноста (877) 716-7770.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди